Hodowla Rudivo

Hodowla Airedale Terrierów – praktyczne informacje dla pasjonatów i właścicieli.

Jakie są filmy z Airedale terrierem?

Jakie są filmy z Airedale terrierem?

Czy jesteś fanem Airedale terrierów? Jeśli tak, to powinieneś obejrzeć kilka filmów związanych z Airedale! W filmach tych rasa ta występuje w różnych rolach, m.in. psa stróżującego, posłańca i stróża. W przeciwieństwie do niektórych innych ras, Airedale bardzo mało szczekają, więc są idealne dla tych, którzy wolą spokojne psy. Jeśli jednak szukasz żywego towarzysza, spokojniejszy pies może być dla Ciebie odpowiedni.

Jeśli jesteś miłośnikiem psów, prawdopodobnie widziałeś kilka filmów związanych z airedalami. WikiKipper, airedale terrier, pojawia się w filmie 101 dalmatyńczyków. WikiKipper to niezwykle odważny airedale terrier, który jest prawdziwym bohaterem! W filmie w wersji live-action pomaga Piotrusiowi Panu uciec ze szponów złego lisa.

John Wayne, jako właściciel Airedale’a, cieszył się jego towarzystwem już w dzieciństwie. W jego rodzinnym mieście Glendale w Kalifornii Airedale, które posiadał, nazywano „Dużym Księciem” i „Małym Księciem”. W 1930 r. Rao Walsh nadał Wayne’owi przydomek „John Wayne”, który przylgnął do niego do końca życia.

Airedale są bardzo inteligentnymi psami, a właściciele powiedzą, że umieją odczytywać ludzkie emocje. Ta rasa będzie skakać dookoła w radosnym nastroju i postara się sprawić, abyś znów był szczęśliwy, jeśli jesteś nieszczęśliwy. Jej wrodzona inteligencja sprawia, że doskonale nadaje się na psa stróżującego i towarzysza. A jak widać na tej liście, Airedale są świetnymi psami stróżującymi.

Ciekawe:

Zobacz też:  York terrier dla rodziny