Hodowla Rudivo

Hodowla Airedale Terrierów – praktyczne informacje dla pasjonatów i właścicieli.

Jak uwodzić Airedale terrier

Jak uwodzić Airedale terrier

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uwieść swojego Airedale terriera lub po prostu kupić nowego szczeniaka, oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Te urocze małe teriery są figlarne, ale ich instynkt myśliwski oznacza, że są one również terytorialne i agresywne. Mogą też być podejrzliwe w stosunku do obcych. Stosując się do kilku prostych wskazówek, możesz łatwo uwieść swojego nowego szczeniaka! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak!

Uczucia to pierwszy krok w uwodzeniu Airedale. Rasa ta uwielbia towarzystwo ludzi i innych psów. Ważne jest, aby pamiętać, że Airedale są bardzo inteligentnymi psami i zrozumieją Twoje komendy. Chociaż ta rasa jest uparta i może Cię nie słuchać, jeśli uda Ci się przekonać szczeniaka, że przytulanie się na kanapie to wspaniała rzecz, na pewno to zapamięta i będzie chciał spróbować ponownie.

Airedale Terrier to bardzo inteligentna rasa, która potrzebuje ujścia dla swojego umysłu. Psy te mogą znaleźć własne sposoby na ćwiczenie umysłu i czasami będą wykazywać złe zachowanie, jeśli nie będą miały takiej możliwości. Te złe zachowania mogą obejmować nadmierne szczekanie, kopanie, ucieczki i inne niszczycielskie działania. Jeśli jednak odpowiednio je wyszkolisz, pies ten może być doskonałym towarzyszem w romantycznym związku.

Choć kuszące może być częstowanie Airedale terriera jedzeniem, gdy próbujesz go uwieść, upewnij się, że nie zje zbyt wiele w trakcie uprawiania miłości. Samica Airedale Terriera ma dziewięciodniowy cykl rozrodczy, który rozpoczyna się w fazie Proestrus. W tym czasie Airedale Terrier zaczyna przyciągać uwagę samców. Pozostanie ona otwarta przez kilka dni, zanim przestanie akceptować samca.

Ciekawe:

Zobacz też:  Russel terrier - dzieci